Başarılı Avukatların Sırları 3.Bölüm

Başarılı avukatlar, ofisilerinin, duruşlarını en güçlü sergileyecekleri yer olduğunu bilirler ve istisnai durumlar hariç ofis dışında iş görüşmesi yapmazlar.

İş sahibini kendi işyerinde ziyaret ettiğinizde, patron koltuğunda oturan o olacağından, deplasmanda sayılırsınız. Deplasmanda da gol atmanız mümkün elbet. Ancak kendi sahanızdaki gibi avantajlı olmazsınız.

Bazı iş sahiplerinin, işlerinin yoğunluğundan ofisinize gelmeye vakitleri olmayabilir. Yada sağlık ve benzeri problemleri nedeniyle ofisinize gelemeyecek durumda olabilirler. Eğer ciddi anlamda iş potansiyeli görüyorsanız, istisnai olarak bu iş sahiplerini siz ziyarete gidin.

Telefonda danışma hizmeti vermeyin. Vaktiniz varsa karşınızdakinden durumu kısaca özetlemesini isteyin, bir şey çıkacağını düşünüyorsanız, kendisini elindeki tüm evraklarla ofisinize davet edin. Bir şey çıkmayacağını düşünüyorsanız görüşmeyle bile vakit kaybetmeyin. Başarılı avukatlar, en değerli şeylerinin vakitleri olduğunu bilirler. Bu nedenle kendilerine faydası olmayacak işlerle vakitlerini harcamazlar.

Beğendim(1)Beğenmedim(0)
PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0

Cevapla

Email adresiniz paylasilmaz.. Zorunlu alanlari doldurunuz. *

*

6 + 3 =


eşya depolama
gaziosmanpaşa evden eve nakliyat
halkalı evden eve nakliyat
bahçelievler evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat
ofis taşımacılığı