Kontörlü hat kullanan avukat, insanların gözünde aç avukattır

Müvekkiliniz, siz farketmeseniz de, sizi gizliden gizliye süzer. Hem de giydiğiniz kıyafetten, bindiğiniz arabaya, elinizdeki çantadan, kolunuzdaki saate kadar… Telefon hattınızın kontörlü olması, müvekkilinizde, para kazanamayan fakir avukat izlenimi bırakır.

İnsanların gözünde 532 ile başlayan ve eski Turkcell hatları, cep telefonunu ilk çıktığından beri kullanan ve faturalarını düzenli olarak ödeyen biri imajını verir.

İstanbul’un hatırı sayılır marketler zincirinin sahibi ile tanışan bir avukat arkadaşım, kaydetmek üzere telefonunu ilgili şahsa verirken, “0538” diye söze başladığında, karşısındaki hemen sözünü keserek; “Dur, daha kafadan çuvalladın, kontörlü hat kullanan avukata ben iş vermem” demiştir.

Bu olay, elbette her müvekkilin o düşüncede olduğunun göstergesi sayılamaz. Ancak buna dikkat edenlerin sayısı oldukça fazladır.

O yüzden hattınız kontörlüyse, ilk işiniz gidip hattınızı değiştirmek ve yeni kart bastırtmak olsun.

Amacımız operatör reklamı yapmak değil. Ancak en eski operatör olan Turkcell’in 532 li hatlarından birini alın. Hatta mümkünse, 200 le, 300 le başlayan hatlardan bulmaya çalışın. Boşa çıkmış hatlar mevcut.

Turkcell kullanmak istemiyorsanız, numaranızı başka operatöre taşırsınız. Faydasını göreceksiniz.

120990cookie-checkKontörlü hat kullanan avukat, insanların gözünde aç avukattır

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*